Latvijas Biškopības biedrība aicina visus biškopjus šā gada 17. novembrī iesaistīties Eiropas mēroga akcijā "Eiropas medus brokastis" ("European Honey Breakfast") un nodrošināt tuvākā skolā bezmaksas medus degustāciju skolēniem; pastāstot par medu, bitēm un bišu nozīmi apputeksnēšanā un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanā. Šāda akcija ar labiem panākumiem norisinās jau 4. gadu.

LBB aicina būt atsaucīgiem un sazināties ar tuvāko skolu un vienoties par bezmaksas degustācijas nodrošināšanu un biškopības produktu izbraukuma tirdzniecību.

Tādējādi iespējams sekmēt savas saimniecības darbību, gan visas biškopības nozares attīstību, popularizējot biškopības produktus, gan, pastāstot par saviem ražojumiem plašai jauniešu auditorijai.

Par plānotām degustācijām lūdzam laicīgi informēt LBB, lai mēs varētu ievietot informāciju LBB mājas lapā www.strops.lv, un nosūtīt arī reģionāliem mēdijiem. Sūtiet informāciju norādot skolas nosaukumu, adresi un precīzu degustācijas laiku uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet Līgai Lapiņai tālr. 25902500.

Neliels ieskats iepriekšējā gada “Eiropas medus brokastīs” šeit.

Pasākumam šobrīd pieteikušās šādas izglītības iestādes:

  • PII “Zīļuks”, Skautu ielā 1A, Jelgavā
  • Ogres tehnikumā, Aizupēs, Ikšķiles l.t.
  • Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vietā “Vecbebri”, Bebru pag., Kokneses nov.
  • Aizkraukles novada vidusskolā, Rūpniecības ielā 10, Aizkrauklē.

Materiālu sagatavoja:
Līga Lapiņa
Latvijas Biškopības biedrība
t. 25902500

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn