LLU Zemkopības institūts aicina apmeklēt demonstrējuma Lauku Dienu par nektāraugu un zaļmēslojuma augu audzēšanu un laukaugu mēslošanu konvencionālajā un bioloģiskajā lauksaimniecībā Skrīveros.

Lauku diena notiks 20. jūlijā plkst. 11.00 LLU Zemkopības institūtā demonstrējuma laukos. Pulcēšanās vieta: pie institūta jaunās ēkas, adrese „Selekcija”, Skrīveru novads. Lauku dienā varēs apskatīt demonstrējumus, iegūt informāciju par augšņu agroķīmiskās izpētes nozīmīgumu laukaugu mēslošanas līdzekļu izvēlē un lietošanā, par mēslošanas līdzekļu lietošanu bioloģiskajā lauksaimniecībā, par dažādiem nektāraugu, zaļmēslojuma un slāpekli saistošajiem augiem un to izmantošanu, kā arī par dažādu kompostu gatavošanu no lopbarībai neizmantotās zāles.

Pasākuma programmu skatīt šeit.

Papildus informācija un pieteikšanās: Jānis Vigovskis, LLU Zemkpopības institūta direktors, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tālr. 26017777

Demonstrējumi ierīkoti LAP 2014.-2020. apakšpasākuma “Atbalsts demonstrējumu pasākumiem un informācijas pasākumiem” ietvaros:
LAD 240118/P25 „Mēslošanas līdzekļu izmantošana laukaugu sējumos, balstoties uz augšņu agroķīmisko izpēti, dažādos Latvijas reģionos”
LAD240118/P16 „Jaunu mēslošanas un augsnes ielabošanas līdzekļu demonstrējums integrētajai un bioloģiskajai lauksaimniecībai”
LAD240118/P13 „Dažādu nektāraugu, zaļmēslojuma un slāpekli piesaistošu augu audzēšana un izmantošana”
LAD 240118/P15 „Dažādu kompostu gatavošana no daudzgadīgajiem zālājiem novāktās un lopbarībai neizmantotās zāles”

Kontaktinformācija:
Jānis Vigovskis: T.26017777
datums: Piektdiena, Jūlijs 20, 2018
Nozare: Augkopība
Vieta: LLU Zemkopības institūts,
Adrese: „Selekcija”, Skrīveri, Skrīveru novads
Web adresi skatīt šeit

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn