13.03.2020.

Latvijas Biškopības biedrība atceļ Biškopju pavasara konferenci

Latvijas Biškopības biedrība (LBB) sakarā ar vīrusa Covid-19 izplatību un Ministru Kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu Latvijā, atceļ LBB organizēto Biškopju pavasara konferenci (tai skaitā interešu grupas) uz nenoteiktu laiku.

Biškopju pavasara konferencei bija jānotiek šā gada 21.martā, Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24, Jelgavā.

Latvijas Biškopības biedrības valdes priekšsēdētājs Armands Krauze informē: "Esam nolēmuši atcelt 2020.gada Biškopju pavasara konferenci ņemot vērā valdības lēmumu un pēdējo informāciju par koronavīrusa Covid-19 izplatību. Latvijas Biškopības biedrība aicina profilaksei pret koronavīrusu Covid-19 lietotot PROPOLISU un propolisa preparātus, kā arī citus biškopības produktus veselības imunitātes stiprināšanai. Propoliss iedarbojās pret elpošanas ceļu vīrusiem kā, piemēram - gripa un to ir pierādījuši zinātnieki. Konsultējieties ar ārstiem - apiterapeitiem un lietojiet biškopības produktus".

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Latvijas Biškopības biedrības biroju: 29972267, 20020117 vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Informācijai sekojiet arī mūsu mājas lapās:
www.strops.lv
www.medus.lv
https://www.facebook.com/Latvijas.Biskopibas.biedriba/

Materiālu sagatavoja:
LBB

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn