Līdz 19. aprīlim RTU Dizaina fabrika aicina uzņēmumus pārtikas nozarē pieteikies Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu kopienas Food organizētajai iniciatīvai - «Inovāciju balvai» un iegūt līdz 25 000 eiro grantu sava biznesa attīstībai.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS UN PIETEIKŠANĀS (informācija angļu valodā).

Konkursā «Inovāciju balva» («Innovation Prize») iespējams pieteikt idejas, kas rada vērtību visā pārtikas ražošanas ķēdē – no ražošanas optimizācijas risinājumiem, jauniem iepakojumiem, pārtikas piedevām līdz pat produktu līnijām. Konkursantiem būs iespēja cīnīties par naudas balvām, piedalīties mācībās, uzlabojot prezentēšanas prasmes, iepazīstināt ar savu ideju vai risinājumu potenciālos investorus un plašāku sabiedrību demo dienā, kā arī satikties ar līdzīgi domājošiem no 17 Eiropas valstīm.

Konkursa nacionālajā finālā dalībnieki cīnīsies par naudas balvām viena, trīs un piecu tūkstošu eiro apmērā. Nacionālā fināla uzvarētājs pārstāvēs Latviju starptautiskajā finālā, kur tiks sadalītas balvas 10, 15 un 25 tūkstošu eiro apmērā. Vairāk par «Inovāciju balvas» norisi un pagājušā gada uzvarētājiem: https://bit.ly/RTUinnoprize

Materiālu sagatavoja:
NADĪNA ELEKSE

Komunikācijas vadītāja
RTU DIZAINA FABRIKA
T. +371 29161433

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn