Konkurss „Veiksmīgākā biškopības produktu etiķete 2021” notiks attālināti, aicinot dalībniekus iesniegt savu biškopības produktu etiķetes, produktu fotogrāfijas, tā lai skaidri redzama etiķete/-es dizains un marķējums – neto masa, derīguma termiņš, partija, reģistrēta ražotāja, iepakotāja vai pārdevēja nosaukums un adrese, izcelsmes valsts. Žūrijas locekļi vērtēs gan etiķetes dizainu, gan marķējumu atbilstoši vadlīnijām!

Noteikumi etiķetes iesniegšanai:

  1. Etiķeti vērtēšanai jāiesniedz elektroniski e-pastā This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. no 28. jūnija līdz 12. jūlijam.
  2. Etiķetes paraugu drīkst iesniegt jebkurš Latvijas biškopis.
  3. Viena fiziska vai juridiska persona drīkst iesniegt vairākus etiķešu paraugus, ja tie ir vizuāli atšķirīgi.
  4. Iesniedzot paraugu, jāsniedz ziņas par īpašnieku un precīza dzīvesvietas adrese un tālruņa numurs, vēlams arī (ja tādi ir): mājaslapas adresi, Facebook un/vai Instagram profilu adreses.
  5. Etiķetei jābūt uzlīmētai uz biškopības produkta, kā ikdienā sagatavots realizācijai. Taras lielumam un produktu veidam nav nozīmes, jo tiks vērtēts tikai etiķetes vizuālais noformējums un marķējums.
  6. Apmeklētāju jeb simpātiju balva arī tiks noteikta attālināti – digitāli. Visi iesūtītie pieteikumi tiks publicēti LBB sociālā tīkla Facebook profilā, aicinot sekotājiem novērtēt un noteikt, kurš biškopis saņems simpātiju balvu.
  7. Piedalīšanās konkursā ir bez maksas. 
  8. Konkursa žūrijā divi neatkarīgi komisijas locekļi.
  9. Apbalvošana notiks Biškopju vasaras saieta laikā – 17.07.2021.

Konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji un skatītāju simpātija saņems diplomus un dāvanas no Latvijas Biškopības biedrības.

Tiekamies saietā!

Neskaidrību un radušos jautājumu gadījumā, droši rakstiet uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.!