Biškope Baiba Sīmane un viņas radītais zīmols SIA Bee Box konkursā "Veiksmīgākā biškopības produkta etiķete 2021" ieguva dalītu otro vietu! Nelielajā intervijā lasi par to kā Baiba izstrādāja savu etiķetes dizainu un kas ir viņas lielākais skolotājs un atbalsts.

  1. Kā radās ideja par etiķetes dizainu? Kas Jūs iedvesmoja idejai?

Bee Box produktu etiķetēm viscaur vijas "bišu lidojuma ceļš". Konkrēti medus etiķeti vēlējāmies maksimāli dabīgu, vienkāršu, lai kopējā tēlā izceltos medus nokrāsas nevis pati etiķete. Balta etiķete ar zelta "bišu ceļu" veido askētisku, tīru vizuālo tēlu, priekšplānā izceļot burciņas saturu - medu.

  1. Kam, jūsuprāt, obligāti jābūt etiķetē? Kas uzrunā klientu?

Visupirms klientu uzrunā kopējais vizuālais tēls, pēc tam tiek skatīts tilpums, ražotājs un medus veids. Ir jāizceļ arī fakts, ka šis medus ir ievākts Latvijā. 

  1. Medus stikla vai plastmasas iepakojumā?

Bee Box klientiem piedāvā iegādāties medu gan stikla, gan plastmasa iepakojumā. Maziem tilpumiem prioritāti dodam stikla iepakojumam, tas ir dabai draudzīgāks un vizuāli arī izskatās estētiskāk. Lielākos tilpumus šobrīd piedāvājam plastmasas iepakojumā, jo stikla burkas lieliem tilpumiem ir ar šauriem kakliem, kas nav ērti no lietošanas viedokļa.

  1. Cik ilgi nodarbojaties ar biškopību?

Kopš 2019. gada aktīvi sāku nodarboties ar biškopību, kad arī izveidoju Bee Box. Lai pilnveidotu savas zināšanas, 2020. gadā Ogres Tehnikumā ieguvu profesionālo kvalifikāciju - biškopis. Praktiskās zināšanas dravā ieguvu pie Lolitas Rudzītes, skolas prakses ietvaros. Bet mans lielākais skolotājs un atbalstītājs noteikti ir mana ome Monika Mize. Viņas zināšanas un pieredze biskopībā ir nenovērtējama vērtība.  

  1. Ja Jūs būtu medus, kāds medus Jūs būtu?

Dažādu ziedu medus, ievākts vasaras sākumā ar izteiktu augļukoku aromātu. Garšas ziņā ļoti maigs, bet ar asumiņu beigās. 

  1. Vai, jūsuprāt, etiķetei ir liela nozīme klientu piesaistē? Vai varbūt nav vērts iespringt uz to, jo galvenais ir medus?

Manuprāt, šajos laikos etiķetei un vizuālajam noformējumam kopumā ir ļoti liela nozīme. Ja veikala plauktā stāv 20 dažāda veida medi, etiķete ir tā, kas piesaista pircēja uzmanību un tikai pēc tam ir saturs. Medus kvalitātei, protams, ir jābūt augstākajā līmenī.

 

Meklējiet un lūkojiet Bee Box:

www.beebox.lv

Instagram: https://www.instagram.com/bee_box_lv/

Facebook: https://www.facebook.com/beeboxlatvia