Jaunais un sparīgais Apimi - divas māsas un tētis biškopis. Konkursā "Veiksmīgākā biškopības produkta etiķete 2021" trešās vietas ieguvēji! Aicinām iepazīties ar Apimi stāstu Madaras Radziņas vārdiem! 

  1. Kā radās ideja par etiķetes dizainu? Kas Jūs iedvesmoja idejai?

Apimi nodarbojas ar bišu produktu iestrādāšanu dabīgajā kosmētikā, tāpēc lielisks papildinājums dāvanu komplektiem ir medus. Mēs bišu produktus iegādājamies no biškopja Aivara Radziņa (Piebalgā ievākts medus), tā kā vēlējāmies medu ar mūsu uzņēmuma zīmolu, izstrādājām jaunas etiķetes un savādāka stila burciņas. Lai gan šajā konkursā nosūtījām etiķeti, kas mums bija iznākusi uz Mīlestības svētkiem (Valentīndienu), standarta Apimi medus etiķete ir ar priekšā mūsu uzņēmuma zīmolu.

  1. Kam, jūsuprāt, obligāti jābūt etiķetē? Kas uzrunā klientu?

Etiķetē noteikti vajag uzrādīt korektu informāciju, kur ievākts šis medus, no kāda biškopja, kad ievākts, kāds daudzums iepakojumā utt., galvenais, lai visa informācija kas ir izvietota uz etiķetes ir viegli pārlasāma. Domāju, ka arī kopējā etiķetes noformējums ir svarīgs, lai uzrunātu patērētāju.

  1. Medus stikla vai plastmasas iepakojumā?

Mēs dodam priekšroku medum stikla iepakojumā.

  1. Cik ilgi nodarbojaties ar biškopību?

Mūsu uzņēmums Apimi sāka savu nodarbošanos pirms nepilniem 2 gadiem, savukārt biškopis Aivars Radziņš, no kā iegādājamies bišu produktus, tai skaitā medu, ar biškopību jau no darbojas vairāk kā 20 gadus.

  1. Ja Jūs būtu medus, kāds medus Jūs būtu?

Tieši tāds kā Piebalgas - mežu ziedu medus - pārpilns enerģijas ar pilnīgu garšas buķeti un vienmēr nevainojamu izskatu.

  1. Vai, jūsuprāt, etiķetei ir liela nozīme klientu piesaistē? Vai varbūt nav vērts iespringt uz to, jo galvenais ir medus?

Etiķetes izskatam ir nozīme, mēs vēlamies ne tikai, lai tas labi garšotu, bet vizuāli labi izskatītos arī uz galda un virtuves interjerā, kā arī, kad medus burciņā iet uz beigām, lai zinām (vēl varam izlasīt) no kā to vēlreiz iegādāties.

 

Vairāk par Apimi skatiet:

www.apimi.lv

Facebook: https://www.facebook.com/apimi.lv

Instagram: https://www.instagram.com/apimi.lv/